Sekcja dynamiczna

KURSY I SZKOLENIA DYNAMICZNE

Strzelanie dynamiczne zdecydowanie różni się od typowego strzelectwa statycznego dlatego też skierowane jest do wszystkich miłośników adrenaliny posiadających przynajmniej podstawowe umiejętności posługiwania się bronią palną.

Podczas szkoleń dynamicznych nie ma czasu na nudę. Ciągły ruch, towarzysząca presja czasu, ukazujące się na kilka sekund cele, podejmowanie decyzji w krótkim czasie, strzelanie z wymuszonych pozycji a do tego umiejętność oddania celnych strzałów to tylko nieliczne elementy charakteryzujące strzelania dynamiczne.

Nauczymy Was m.in. szybkiej wymiany magazynka, właściwego dobycia broni, podstawowych komend, pozycji strzeleckich i szybkich ich zmian, elementów prawidłowego poruszania się z bronią w ręku, precyzyjnego oddania strzału do ukazującego się celu. Nabędziecie umiejętności sprawnego usuwania zacięć broni. Przećwiczycie strzelanie zza przesłon oraz strzelanie jedną ręką – dominującą i słabszą oraz zapoznacie się ze specyfiką torów dynamicznych o różnej trudności.

 OFERUJEMY:

      * KURSY DYNAMICZNE Z BRONI KRÓTKIEJ (pistolet 9 mm)

      * KURSY DYNAMICZNE Z BRONI DŁUGIEJ (karabin 5,56 mm / 7,62 mm)

      * KURSY DYNAMICZNE ZE STRZELB GŁADKOLUFOWYCH (strzelba Mossberg)

Każdy z wyżej wymienonych kursów składa się z III etapów dzięki czemu poziom trudności wzrasta wraz z umiejętnościami! 

Po ukończenie wszystkich III etapów kursu dynamicznego wydawany jest certyfikat, który umożliwia udział w tematycznych treningach i zawodach dynamicznych organizowanych przez AGVO Sp. z o.o., a przede wszystkim umożliwia wynajęcie całej osi strzeleckiej i samodzielny trening bez udziału instruktora AGVO. 

Ale to nie koniec!

W celu kontynuacji strzelań dynamicznych zapraszamy na cotygodniowe treningi taktyczno-bojowo-dynamiczne z broni krótkiej, długiej i strzelby oraz na cykliczne zawody bojowo-dynamiczne!

Informacje o bieżących treningach i kursach znajdziecie Państwo w aktualnościach na stronie www.iglica.waw.pl oraz na stronie www.agvo.pl

 

Wszystkie szkolenia dynamiczne odbywają się na strzelnicy AGVO, ul. Puławska 561, 02-844 Warszawa.

Więcej szczegółów:

AGVO:  tel. (22) 499 63 58, mail: biuro@agvo.pl 

Stowarzyszenie Strzeleckie Iglica:  tel. (22) 224 10 20, mail: biuro@iglica.waw.pl

 


 

 BOJOWA LIGA STRZELECKA !

Od lutego 2018r. podczas każdego treningu rozgrywana jest BOJOWA LIGA STRZELECKA, której celem jest przede wszystkim doskonalenie umiejętności strzeleckich poprzez rywalizację sportową. Udział w BOJOWEJ LIDZE STRZELECKIEJ to nie tylko wspaniała zabawa ale również bieżące monitorowanie swoich postepów czy też eliminowanie błędów. W każdej chwili można dołączyć do rywalizacji! Jedynym warunkiem jest ukończenie III etapów kursu dynamicznego z pistoletu i przyjście na trening! 


II edycja BOJOWEJ LIGII STRZELECKIEJ !

W dn. 19.11.2018r. kontynuujemy rozgrywki listopadowe II edycji Bojowej Ligii Strzeleckiej w konkurencji "Strzelanie do celu ukazującego się z wymianą magazynka - postawa stojąca" . 

Po turnieju w dn. 19.11.2018r. tabela klasyfikacji wygląda następująco:  na prowadzeniu - Paweł Gościcki z 75 pkt. (dobra passa nie opuszcza :))  II miejsce Brernard Moroz z 74 pkt. z niewielką stratą do zwycięzcy. Natomiast III miejsce na podium zajmuje Paweł Piotrowski  z 70 pkt.

[KLASYFIKACJA LISTOPAD]

Rozdanie nagród za turnieje wrześniowe i październikowe odbędzie się 26.11.2018r. 


 

II edycja BOJOWEJ LIGII STRZELECKIEJ !

W dn. 29.10.2018r. zakończyliśmy rozgrywki październikowe II edycji Bojowej Ligii Strzeleckiej w konkurencji "Strzelanie do celu ukazującego się jedną ręką (prawą i lewą) - postawa stojąca" . Znamy jej zwycięzców! :)

Po turnieju w dn. 29.10.2018r. tabela klasyfikacji uległa ostatecznej zmianie!!!  I oto na prowadzenie powrócił - Paweł Gościcki z 75 pkt.    Z niewielką startą na II miejsce wskoczył   Szymon Walewski z 74 pkt. Natomiast III miejsce na podium zajmuje Przemysław Jendrzejczyk z 71 pkt.

[KLASYFIKACJA GENERALNA PAŹDZIERNIK]

Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom! :) I zapraszamy na listopdaowe rozgrywi.

 


 

II edycja BOJOWEJ LIGII STRZELECKIEJ - ROZGRYWKI WRZEŚNIOWE ! 

 

 W dn. 24.09.2018r. zakończyliśmy rozgrywki wrześniowe II edycji Bojowej Ligii Strzeleckiej. W tej edycji Panowie nie maieli sobie równych - nikomu nie udało się ich wyprzedzić  :

Klasyfikacja obejmuje turnieje strzeleckie z okresu: wrzesień - grudzień.

Dobrze II edycję rozpoczął i zakonczył Paweł Gościcki, który uzyskał - 98 pkt  - pozostajac cały czas  na prowadzeniu, tylko dwa punkty miej, bo 96 pkt(1x10') ustrzelił Maciej Chudzik  zajmując II miejsce - wyprzedzając tym samym Pawła Żbikowskiego, który spadł na  III pozycję pomimio 96 pkt. Walka zakończyła się! C

To dopiero początek - kto okaże się najlepszy? Do końca II edycji Bojowej Ligii Strzeleckiej zostały jeszcze 3 miesiące!

Zapraszamy w każdy poniedziałek na turnieje ligowe! W kazdej chwili można dołączyć i zmienić bieg klasyfikacji!

 [KLASYFIKACJA WRZESIEŃ]

 


 

WAKACYJNA BOJOWA LIGA STRZELECKA - ZAKOŃCZONA!

[KLASYFIKACJA GENERALNA BOJOWEJ LIGI STRZELECKIEJ- CZERWIEC-SIERPIEŃ 2018]

Miło na mpoinformować, że po raz kolejny na podium mamy remis! W dn. 03.09.2018r. w dogrywce o I miejsce zmierzyli się Maciej Chudzik i Paweł Piotrowski. I tym samym sytuacja na podium kształtuje się następująco:

I miejsce: Maciej Chudzik

II miejsce: Paweł Piotrowski

III miejsce: Szymon Walewski 

Panowie byli świetni a rywalizacja zakończona została na bardzo wysokim poziomie o czym świadczą wyniki! Przypominamy, że do klasyfikacji liczyły się dwa najlepsze wyniki z trzech miesięcy!

Serdecznie gratulujemy! Ceremonia wręczenia nagród i fotoferalcja z wydarzenia odbędzie się 01.10.2018r.

A już we wrześniu ruszamy z kolejnymi turniejami!:) Dołącz do zwycięzców!

 


 

WAKACYJNA BOJOWA LIGA STRZELECKA - ROZGRYWKI SIERPNIOWE!  

W dn. 27.08.2018r. po raz ostatni rozegrano konkurencję: "Strzelanie do celu ukazującego się z wymianą magazynka (w postawie stojącej)".

Na prowadzeniu od początku rozgrywek sierpniowych -  Maciej Chudzik z wynikiem 80 pkt, tuż za nim również swoją pozycję utrzymał (II miejsce) Paweł Piotrowski tym razem z 75 pkt. III miejsce na podium wywalczył sobie  Jakub Teska zdobywając 70 pkt.

Rozdanie nagród za rozgrwyki lipcowe, sierpniowe oraz podsumowujące Wakacyjną Ligę Dynamiczną  odbędzie się 24.09.2018r.

[KLASYFIKACJA GENERALNA SIERPIEŃ]

Gratulacje! I do zobaczenia na kolejnych turniejach!

 

A tak ćwiczymy na treningu w AGVO w każdy poniedziałek wieczorem :) 

 

 


 

Poniżej krótka relacja z rozgrywek lipcowych:

Podczas treningu dynamicznego w dn. 30.07.2018r. zawodnicy po raz ostatni w tym miesiący mieli okazję rywalizowaćw konkurencji: "Strzelanie do celu ukazującego się jedna reką - silniejszą (w postawie stojącej)". 

Cały czas na  prowadzeniu utrzymuje się Bartłomiej Stępniak z 74 pkt. po az pierwszy w historii Ligii 3 drugie miejsca!!!! Poziom jest naprawdę wyrównany! Drugie miejsce ex aequo Paweł Piotrowski, Bernard Moroz  oraz Szymon Walewski, z wynikiem 70 pkt. Konieczna będzie dogrywka! Który z Panów utrzyma II pozycję ?! A który wyląduje poza podium? Rywalizacja niezwykle zacięta!  Też jesteśmy ciekawi! W związku z tym  Maciej Chudzik z 67 pkt ląduje na V pozycji. 

Ale w każdej chwili możecie dołączyć do rywalizacji bo od 6 sierpnia ruszamy z nową konkurencją!:) 

[KLASYFIKACJA LIPIEC]

Gratulacje! I do zobaczenia na kolejnych turniejach!

 


                               

                                      I BOJOWA LIGA STRZELECKA - ZAKOŃCZONA!

            [KLASYFIKACJA GENERALNA BOJOWEJ LIGI STRZELECKIEJ- LUTY-MAJ 2018]

                    ->Tym akcentem zakończyliśmy I Bojową Ligę Strzelecką!

                  Znamy już odpowiedź na to kto został jej pierwszym zwycięzcą! :)

      

 

        Na 40 zawodników to oni w I edycji Bojowej Ligi Strzeleckiej byli najlepsi:

 

 

                                I miejsce: Szymon Walewski

                        

 

                                  II miejsce: Maciej Chudzik

                    

 

                                   III miejsce: Khoi Phan Minh

                      

 

               Równie dobrzy okazali się:

 

 IV miejsce: Paweł Piotrowski      V miejsce: Paweł Gościcki         VI miejsce: Bernard Moroz

     

  

                                                            GRATULACJE! :):)

 

Kalendarz najbliższych zawodów
Wyszukiwarka zawodów

Strona wykonana przez: WebReklamaCopyright 2011 WebReklama. Wszelkie prawa zastrzeżone.