Kalendarz najbliższych zawodów

Aktualności

2 Runda Pucharu Polski w Ustce 11-14.05.2023r.

 

Nasi Zawodnicy w zeszły weekend 11-14.05.2023 r. rywalizowali z czołówka polskich strzelców włącznie z Reprezentantami Kraju w zawodach - 2 Runda Pucharu Polski w Ustce w składzie kadry Iglicy: Paweł Skonecki, Grzegorz Orłowski i Marek Nowak

Zdobyliśmy 2 ZŁOTE MEDALE! 

ZŁOTO dla Grzegorza Orłowskiego i Marka Nowaka!

Tak się prezentują wyniki: 

Konkurencje: 

Pistolet Standard 3x20

  • 1 miejsce - Marek Nowak ZŁOTO!
  • 5 miejsce - Grzegorz Orlowski
  • 12 miejsce - Paweł Skonecki 

Pistolet pneumatyczny 60

  • 4 miejsce - Marek Nowak 
  • 5 miejsce - Grzesiek Orłowski 
  • 15 miejsce - Paweł Skonecki

Pistolet centralnego zaplonu 2x30

  • 1 miejsce - Grzesiek Orłowski ZŁOTO! 

 

   

Serdecznie gratulujemy! 

 

Trzydniowe zawody Turniej 12 Łusek V 2023 13-15.05.2023r. (sobota-poniedziałek)

 

 

Turniej 12 Łusek 2023 13-15.05.2023r. (sobota-poniedziałek)

DO WYGRANIA PISTOLET GLOCK17 !

Serdecznie zapraszamy na cykliczne dwuniowe zawody "Turniej 12 Łusek V " , które odbędą się w dniach:

  • 13-15.05.2023r. (sobota-poniedziałek)
  • sobota godz 10.00-19.00
  • niedziela godz. 10.00-18.00
  • poniedziałek godz. 13.00-22.00

W zawodach mogą wziąć udział również osoby nieposiadające patentu ani licencji, ale będące członkami klubów sportowych o charakterze strzeleckim.

  • Miejsce: strzelnica AGVO, Puławska 561
  • Konkurencje - Psp10 cz.d. Psp10 cz.sz. , Pcz10 cz.d. , Pcz10 cz.sz., Ksp5, Ksp10, Kcz5 cz.d. , Kcz5 cz.sz, Kcz10, SP5 cz.d. , SP5 cz.sz. , SP10, Rcz10, ONE HAND Psp10, ONE HAND Pcz10, Pcz10-45 ACP

Klasyfikacje zawodów:

1. Pistolet sportowy: Psp10 cz.d + Psp10 cz.sz.

2. Pistolet centralnego zapłonu: Pcz10 cz.d. + Pcz10 cz.sz.

3. Karabin centralnego zapłonu: Kcz5 cz.d. + Kcz5 cz.sz.

4. Strzelba praktyczna: Sp5 cz.d. + Sp5 cz.sz

 

Do wygrania w finale finałów pistolet centralnego zapłonu GLOCK17 !!!
Liczy się 6 najlepszych startów!

[REGULAMIN]

Przypominamy o trwającej klasyfikacji PUCHARU DEBIUTANTA Edycja Wiosna 2022, w której Osoby bez patentu i licencji są osobno klasyfikowani - do wygrania PUCHARY!!

Konkurencje wchodzące w skład Pucharu Debiutanta: Psp10,Pcz10,Ksp10,SP5.

Zapraszamy bez zapisów !!

3-dniowe Zawody Klasyfikacyjne Kwiecień 2023 (piątek-niedziela) 28-30.04.2023r.

 

 

 

Zapraszamy na  Zawody Klasyfikacyjne Kwiecień 2023,

które odbędą się w dniach 28-30.04.2023r. (piątek-niedziela)

 


Konkurencje: Psp10, Pcz10, Rcz10, Pcz10-45ACP, Ksp 5, Ksp10, Kcz5, Kcz10, Sp5, Sp10

Psp10 one-hand, Pcz10 one hand, karabinek 9mm

Konkurencje dynamiczne: PczD10, KczD5,  karabinek 9mm dynamiczny

 

KLASYFIKACJA: Psp10,Pcz10, Ksp10, Kcz5, SP5

 

[Regulamin]

Przypominamy o nowej edycji klasyfikacji PUCHARU DEBIUTANTA 2023 , w której osoby bez patentu i licencji są osobno klasyfikowani - do wygrania PUCHARY!!

 

Zawody wpisane do kalendarza WMZSS

 

Zapraszamy bez zapisów!

 

3 medale dla IGLICY!

 

        

 

Miniony Weekend w Bydgoszczy przyniósł nam 3 MEDALE naszej REPREZENTACJI !

Tym razem reprezentowali nas i mężczyźni, i jedna kobieta - Pani Sabina :)

Pozdrawiamy wszystkich i gratulujemy wyników!

ZŁOTO - wywalczył Paweł Skonecki (kapitan drużyny) w konkurencji Pdw 60

SREBRO - Grzegorz Orłowski - konkurencja Pcz 2x30

SREBRO - Marek Nowak - w konkurencji Pst 3x20

 

 

Pozostałe miejsca i konkurencje:

  • Sabina Błażejowska:

- Ppn Kobiet - 15 miejsce

  • Grzegorz Orłowski:

- Pdw 60- 4 miejsce

- Ppn 60 - 6 miejsce

- Pst 3x20

- 4 miejsce

  • Marcin Stróżański:

- Pdw 60 - 6 miejsce

- Ppn60 - 18 miejsce

  • Marek Nowak:

- Ppn60 - 6 miejsce

  • Robert Woźny:

- Pdw 60- 13 mijesce

- Ppn60 - 33 miejsce

 Paweł Skonecki:

- Pst 3x20 - 10 miejsce

- Ppn60 - 21 miejsce

- Pcz 2 x 30 - 6 miejsce

Gratulacje!

I Runda Pucharu Polski - Bydgoszcz 21-25.04.2023r.

 

        Bydgoszcz po raz drugi na I Rundzie Pucharu Polski i mamy już pierwsze PODIUM

- ZŁOTY MEDAL -

tym razem zdobył je nasz kapitan drużyny Paweł Skonecki 
Konkurencja | Pistolet dowolny 60 strzałów


Gratulacje !

Miejsca pozostałych Reprezentantów w tej konkurencji :
- 4 miejsce - Grzegorz Orłowski
- 6 miejsce - Marcin Stróżański
- 13 miejsce- Robert Woźny


Panowie - czekamy na więcej 

 

Już niebawem kolejne informacje 

 

Pierwsze Medale z Bydgoszczy!

 

       

Szanowni Państwo! 4 medale dla IGLICY 

 

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że nasza Kadra IGLICY zdobyła pierwsze medale w pierwszym dniu I Rundy Pucharu Polski Open w Bydgoszczy w:


ZŁOTO - Grzegorz Orłowski (Pdw40), 7 miejsce Paweł Skonecki
SREBRO - Grzegorz Orłowski (Pcz30), 7 miejsce Paweł Skonecki
BRĄZ - Marcin Stróżański (Pdw40), Marcin Stróżański (Pcz30)


Nasi zawodnicy wyjechali wczoraj w składzie:


▪️ Marcin Stróżański
▪️ Grzegorz Orłowski
▪️ Robert Woźny
▪️ Maciej Śliwakowski
▪️ Waldemar Kasinow
▪️ Paweł Skonecki (kapitan drużyny)
Gratulujemy! Czekamy na więcej!