Kalendarz najbliższych zawodów

Aktualności

I Runda Pucharu Polski OPEN - Bydgoszcz 12-14.04.2024r.

W miniony weekend nasza reprezentacja Iglicy wystąpiła na I Rundzie Pucharu OPEN w Bydgoszczy!

Niezmiennie nasi Zawodnicy dali wspaniały występ! Nie zwalniają tempa i zdobywają kolejne medale!

W konkurencji Pitolet Centralny zapłon 30 strzałów pan Grzegorz Orłowski zdobył pierwsze miejsce, a zaraz za nim na podium uplasował się pan Marcin Stróżański.

Natomiast w konkurencji Pistolet dowolny 40 strzałów drugie miejsce zajął pan Grzegorz Orłowski.

Kolejnym medal i pierwsze miejsce w konkurencji Pistolet Standard 2x30 strzałów zdobył Pan Grzegorz Orłowski!

Kolejnego dnia wkonkurencji Pistolet Sportowy 30 strzałów pan Grzegorz Orłowski zdobył pierwsze miejsce, a zaraz za nim ze srebrnym medalem na podium uplasował się pan Marcin Stróżański.
Natomiast w konkurencji Pistolet pneumatyczny 40 strzałów drugie miejsce zajął pan Grzegorz Orłowski.

Podsumowując zdobyliśmy 7 medali (3 złote i 4 srebrne) Poniżej fotorelacja z zawodów:

Gratulujemy serdecznie!

Zawody Cztery Pory Roku 25.03.2024

Szanowni Państwo!

Dzisiejsze zawody "Cztery Pory Roku" z przyczyn technicznych potrwają tylko do godziny 18:00.

Przepraszamy

Sprawozdawcze Walne Zebranie Członków IGLICY

UWAGA - ZMIANA TERMINU

Szanowni Państwo,

Na prośbę licznych Członków Iglicy w związku z meczem Reprezentacji Polski rozgrywanym na Stadionie Narodowym,

Zarząd Stowarzyszenia Strzeleckiego IGLICA przełożył termin Sprawozdawczego Walnego Zebrania Członków IGLICY

z 20 marca 2024r. na dzień 17 kwietnia 2024r. (środa) w I terminie o godz. 18:00 lub w II terminie o godz.18:15.

Szczegóły znajdują się w poniższym linku:

[KLIKNIJ]

Do zobaczenia!

Gala Rozdania Nagród Za Rok 2023 | 27.02.2024r. GALERIA ZDJĘĆ

Gala Rozdania Nagród za rok 2023!

Dziękujemy wszystkim którzy uczestniczyli w tym dniu oraz gratulujemy wszystkim zwycięzcom! Wszystkie nagrody wręczył osobiście Prezes Stowarzyszenia Strzeleckiego Iglica wraz z asystentką Sylwią.

Rozdane zostały nagrody za zawody cykliczne tj. :
- Kryształowy Pistolet
- Puchar Prezesa
- Turniej 12 Łusek
- Cztery Pory Roku
Oraz nagrody za zawody tzw. puchary miesiąca.

Dodatkowo wręczone zostały nagrody dla naszej Sekcji Młodzieżowej - którzy są wychowankami Pana Andrzeja Sieledcowa, który przygotowuje nasza młodzież do zawodów ogólnopolskich.

Zachęcamy do udziału w naszych zawodach, gdzie do wygrania mamy nie tylko Puchary i Kryształy ale również Pistolety Glock17 oraz Glock P80

Zapraszamy bez zapisów!

Cztery Pory Roku PUCHAR ZIMY 2024 31.01-04.02.2024r. (środa-niedziela)

Zapraszamy na  zawody z cyklu "CZTERY PORY ROKU" Puchar ZIMY 2024

31.01-04.02.2024

[REGULAMIN]

Przypominamy o trwającej klasyfikacji PUCHARU DEBIUTANTA, w której Osoby bez patentu i licencji są osobno klasyfikowani - do wygrania PUCHARY!!

Konkurencje wchodzące w skład Pucharu Debiutanta: Psp10,Pcz10,Ksp10,SP5.