Kalendarz najbliższych zawodów

Sekcja Strzelania IPSC

KURSY SPORTOWO-DYNAMICZNE IPSC


Szkolenia sportowo-dynamiczne IPSC w Agvo:

  • III etapowe kursy strzelania sportowo- dynamicznego – skierowane dla osób, które w stopniu dobrym i bardzo dobrym posługują się bronią palną. Po ukończeniu wszystkich etapów każdy z uczestników otrzymuje certyfikat umożliwiający udział w treningach i zawodach dynamicznych organizowanych przez AGVO Sp. z o.o
  • Tematyczne treningi sportowo-dynamiczne - każdy trening jest inny , daje on możliwość podnoszenia nabytych już umiejętności
  • Zawody dynamiczne czyli sprawdzenie swoich umiejętności dynamicznych podczas rywalizacji z innymi uczestnikami. (warunkiem jest ukończenie wszystkich etapów kursów dynamicznych)
  • Egzamin kompetencyjny IPSC – po 3 etapach kursów sportowo-dynamicznych istnieje możliwość podejścia do Egzaminu Kompetencyjnego IPSC . Egzamin Kompetencyjny jest wymagany od osób, które chcą być wpisane na Listę członków Regionu IPSC Polska by uczestniczyć w rywalizacji sportowej w zawodach rangi level 2 lub wyższych.

 

 

 

 

 

ALBERT PASEK - instruktor IPSC

Albert „Albi" Pasek - zawodnik i instruktor sportu o specjalności strzelectwo sportowe oraz instruktor PZŁ. Strzelectwo uprawia od roku 2003. Uczestnik zawodów Grupy Powszechnej, IDPA oraz IPSC. Mistrz Polski w pistolecie standard i wielokrotny finalista Pucharu Polski. Wystrzelał 1 miejsca w Mistrzostwach Polski oraz Lithuania Cup w klasie SSP według reguł IDPA. Dzięki rodzinnym tradycjom z bronią zaprzyjaźniony od kołyski. Pierwsze kroki stawiał strzelając z wiatrówki Łucznik a następnie przemyconej z Czechosłowacji Slavii. Wciąż pogłębia wiedzę i uczestniczy w różnych szkoleniach. Od kilku lat elaboruje własną amunicję. Aktualnie strzela z CZ Shadow Orange. Poza strzelectwem instruktor nurkowania, nurek techniczny, żeglarz i pilot.