Kalendarz najbliższych zawodów

Sekcja Strzelania IPSC

KURSY SPORTOWO-DYNAMICZNE IPSC 

 


Szkolenia sportowo-dynamiczne IPSC w Agvo:

  • III etapowe kursy strzelania sportowo- dynamicznego – skierowane dla osób, które w stopniu dobrym i bardzo dobrym posługują się bronią palną. Po ukończeniu wszystkich etapów każdy z uczestników otrzymuje certyfikat umożliwiający udział w treningach i zawodach dynamicznych organizowanych przez AGVO Sp. z o.o
  • Tematyczne treningi sportowo-dynamiczne - każdy trening jest inny , daje on możliwość podnoszenia nabytych już umiejętności
  • Zawody dynamiczne czyli sprawdzenie swoich umiejętności dynamicznych podczas rywalizacji z innymi uczestnikami. (warunkiem jest ukończenie wszystkich etapów kursów dynamicznych)
  • Egzamin kompetencyjny IPSC – po 3 etapach kursów sportowo-dynamicznych istnieje możliwość podejścia do Egzaminu Kompetencyjnego IPSC . Egzamin Kompetencyjny jest wymagany od osób, które chcą być wpisane na Listę członków Regionu IPSC Polska by uczestniczyć w rywalizacji sportowej w zawodach rangi level 2 lub wyższych.

 

 

 

 

 

 

 

KACPER USIŃSKI- instruktor IPSC

 - Instruktor Strzelectwa Sportowego , aktywny zawodnik Regionu IPSC Polska , wielokrotny uczestnik zawodów IPSC rangi Mistrzostw Polski. Swoją wiedzę czerpie z najnowszych trendów , wdrażając w swoje treningi techniki strzeleckie m.in. Mistrza Świata IPSC Bena Stoegera, przygotowanie motoryczne Kacpra wywodzi się ze sportów walk. Poza IPSC Kacper jest kaskaderem motocyklowym (stunt).